Підготовка авто до продажу


Ви вирішили продати своє авто і маєте сумніви з чого краще почати? Не проблема! Нижче ми розповімо, які кроки потрібно виконати, щоб передати вашого “скакуна” за тією ціною, на яку він заслуговує:)

Виділимо 4 підготовчих етапи:

  1. Зовнішній вигляд
  2. Технічний стан
  3. Документація
  4. Оцінка авто та вибір майданчику для продажу

Зовнішній вигляд


Водні процедури

Перш ніж віддавати автомобіль у мийку або виконувати цей процес самому, зверніть увагу на ряд дрібних деталей:


Washing a car Якщо ви вирішили скористатися послугами автомийки, то обов’язково перевірте, щоб був вимитий підколесний простір.


Чистка салону


Перше, що може відштовхнути людину від покупки авто — це запах салону. Якщо вам здається, що всередині і так приємно пахне, то ви можете помилятися. Оскільки ви звикли до цих запахів, то можете не помітити проблем. Тому переконайтеся у виконанні наступних пунктів:

Далі, переконайтеся, що всі дрібні деталі знаходяться на своїх місцях і вся електроніка (звук, підсвітка) знаходиться у робочому стані. Також варто зробити хімчистку салону, а якщо вважаєте, що впораєтеся самі, то зробіть наступне:Технічний стан

Repairing a car “По одежі стрічають, а по уму випроводжають” — це не лише про людей, а й автомобілі. Саме стан внутрішніх компонентів впливає на придатність транспортного засобу до їзди та кінцеве рішення покупця. Якщо є бажання або хочеться заощадити кошти на послугах сервісного центру, то наступні рекомендації можна виконати самостійно:

Також варто залити преміум бензин, що збереже двигун і дозволить йому працювати стабільніше. Не буде підготувати книгу авто із історією його обслуговування та пошкоджень. Це допоможе завчасно ознайомити потенційного покупця із усіма можливими проблемами.

Підготовка документації


На цьому етапі, ви вже привели ваше авто до товарного вигляду і тепер можна починати збирати документи для забезпечення законності продажу. Повний перелік необхідних документів:

  1. Паспорт та ідентифікаційний код продавця
  2. Паспорт та ідентифікаційний код покупця
  3. Технічний паспорт автомобіля
  4. За наявності документи про право власності (нотаріальні угоди, дарча, купівля-продаж і т.д)
  5. Заява на перереєстрацію — можна оформити в центрі МВС
  6. Оцінка вартості транспортного засобу — потрібна за необхідності сплати податків

Оцінка вартості авто

Після виконання попередніх кроків ви можете тепер із задоволенням почати рахувати майбутні золоті злитки :) Залежно від терміновості, ви можете запросити більшу або меншу ціну від об’єктивної вартості. Проте, для цього потрібно знати від чого відштовхуватися. Саме тому ми спростили цей процес і зробили це за вас. Калькулятор вартості авто[гіперлінк на сторінку з калькулятором] допоможе вам менш, ніж за секунду отримати точну вартість вашої “ластівки”! На останок, прямуйте на будь-який перевірений маркетплейс і розміщуйте оголошення про продаж. Як безпечно та надійно це зробити, дізнайтеся у нашій статті[гіперлінк на статтю з безпечним продажем].